У цій моделі вигідно поєднуються прекрасна якість матеріалів, надійність збирання й невисока ціна.
Опис і переваги скейта:
- Дека — 7 шарів клена.
- Оптимальні габарити дошки: 78 x 20 см;
- Товщина дошки 10 мм;
- Спеціальне наждачне покриття — стійкість і чудове зчеплення;
- Форма деки: подвійний кінцевий загин (Double Kick);
- Тип дошки: Consave (з внутрішнім вигином);
- Підвіска: алюмінієвий сплав;
- Прокладка: 2,5 мм чорна;
- PU-колеса з поліуретану (розмір 50x35 мм, жорсткість 92A);
- Підшипники: ABEC-9 Chrome;
- Граничне навантаження — 80 кг;
- Оригінальне забарвлення, стильне поєднання кольорів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріал деки | Дерево |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Материал деки Канадський клен. Міцна алюмінієва матова підвіска. Малюнок міського вело фристайл. |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Підшипники | Abec 9 |
| Розмір деки | 78 х 20 см |
| Розмір коліс | 50 х 35 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Подвійний кінцевий загин (Double Kick) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935,02 ₴



