Самокат трюковий Scale Sports Active — збалансований і легкий, має строгий дизайн, витримує навантаження до 80 кг. Модель ідеально підходить для виконання різної складності трюків. Кермо та дека виготовлені з алюмінієвого сплаву.
Колеса поліуретанові із осердям з алюмінію класу Hi-Rebound 82A з ультрашвидкісним підшипником ABEC-9.
Кермова колонка кріпиться 4- болтовим хомутом затискачем.
Гальмівна система Flex Fender.
Трюкові самокати Scale Sports Active виготовлені за найкращими надійними технологіями згідно з усіма прийнятими нормами безпеки та якості міжнародних правил! Він чудово підходить як для райдерів-початківців, так і для досвідчених перегонників, які прагнуть до нових трюків і пригод.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Трюковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Кріплення кермової стійки на 4- болтовий хомут |
| Колеса | Полиуретан; Діаметр коліс 100 мм; Жорсткість коліс Hi-rebound 82A; Підшипники Авес 9 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами |
| Розміри | Висота керма від платформи — 71 см; Розмір деки (платформа) 33х10 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
- Ціна: 1 265,12 ₴



