Привабливий і елегантний скейтборд з малюнком із чудовими технічними характеристиками вирізняють цю модель сучасного скейта. Основна частина дошки виготовлена з клена, колеса — поліуретанові з мінімальним рівнем шуму під час пересування.
Міцність конструкції та надійність збирання гарантують довговічність виробу, а ексклюзивний малюнок знизу дошки забезпечує його неповторний зовнішній вигляд.
Особливості:
- В основі дошки натуральний клен у 7 шарів — добротність і міцність;
- Спеціальне наждачне покриття — стійкість і чудове зчеплення;
- Оригінальний малюнок знизу дошки.
Характеристики скейта:
- Тип дошки: Consave (з внутрішнім вигином)
- Форма деки: подвійний кінцевий загин (Double Kick)
- Верхня частина: наждачне покриття чорного кольору.
- Габарити дошки: 78 на 20 см;
- Товщина дошки 10 мм
- Підвіска: алюмінієвий сплав.
- Прокладка: 2,5 мм чорна.
- Колеса:
- материал: полиуретан
- розмір: 50 х 35 мм
- жорсткість 92A;
- Подшипники: ABEC-9 Chrome
- Граничне навантаження — 80 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріал деки | Дерево |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Материал деки Канадський клен. Міцна алюмінієва матова підвіска. Жовтогарячий малюнок із написами. |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Підшипники | Abec 9 |
| Розмір деки | 79 х 20 см |
| Розмір коліс | 50 х 35 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | подвійний кінцевий загин (Double Kick) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935,02 ₴



