Самокат трюковий Scale Sports Storm Чорний
Самокат трюковий Scale Sports Storm — повністю виготовлений з алюмінієвого сплаву, що робить його неймовірно легким, завдяки чому він ідеально підходить для виконання трюків різної складності. Особливість цього самоката в надійному та стабільному типі компресії IHC. Самокат збалансований, здатний витримати до 120 кг навантаження. Строгий дизайн виготовлений у яскравому червоному кольорі з чорними деталями.
Особености:
- Дека, гарнітура, кермо, все чудово підготовлене для найскладніших фристайл трюків у скейт-парку або на вулицях;
- Колеса готові до найбільшого навантаження для професійних перегонників;
- Кермо: матеріал — алюмінієвий сплав, 5-плівовий затискач;
- Максимальна висота керма від підлоги — 85 (від деки — 80 см);
- Дека: матеріал — алюмінієвий сплав; довжина деки (корисна площа) — 35 см;
- Колеса 100 мм (внутрішній сплав дисків 100% алюміній), жорсткість 84A;
- Підшипники ABEC-9 (ультрашвидкісний).
Характеристики:
- Матеріал деки: алюміній;
- Жорсткість коліс: 84А;
- Діаметр коліс: 100 мм;
- Підшипник: ABEC-9;
- Кермовий хомут: 5ти болтовий;
- Габарити деки (від краю до краю): 49х10 см;
- Матеріал керма: алюміній;
- Гальмівна система: задній торпедо-гальмо ножний;
- Загальна висота: 85 см;
- Овертик коліс: алюміній;
- Зовнішній діаметр керма: 30 мм;
- Висота керма: 80 см;
- Ширина керма: 53 см;
- Тип компресії: IHC;
- Вага: 3,5 кг;
- Максимальна вага до 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Трюковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Кріплення кермової стійки на 4- болтовий хомут. Система компресії IHC. |
| Колеса | Полиуретан; Діаметр коліс 100 мм; Жорсткість коліс Hi-rebound 84A; Підшипники Авес 9 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал коліс | Алюминий, Полиуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами |
| Розміри | Висота керма 85 см; Розмір деки (платформа) 35х10 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 057,45 ₴





