-17%

Самокат трюковий Scale Sports Extrem Білий
1 304,40 ₴
1 087 ₴
- В наявності
- Код: Extreme белый
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат трюковий Scale Sports Extrem Білий
Особливості:
- Дека, гарнітура, кермо, все чудово підготовлене для найскладніших фристайл трюків у скейт-парку або на вулицях;
- Колеса та грипси готові до найбільшого навантаження для професійних перегонників;
- Кермо: матеріал — алюмінієвий сплав, 4- болтовий затискач, AL Alloy, Standard-Thread; Максимальна висота керма — 80 см;
- Дека: матеріал — алюмінієвий сплав, довжина деки — 32 см;
- Колеса 110 мм внутрішнього сплаву дисків 100% алюміній, Hi-Rebound 84A.
Характеристики:
- Матеріал деки: алюміній 6061 T6;
- Жорсткість коліс: 84А;
- Діаметр коліс: 100 мм;
- Кермовий хомут: чотириболтовий;
- Габарити деки: 53х11 см;
- Матеріал керма: алюміній 6061 Т6;
- Гальмівна система: Flex Fender;
- Загальна висота: 84,0 см;
- Серцевик коліс: алюміній, спиці;
- Зовнішній діаметр керма: 35 мм;
- Внутрішній діаметр керма: 28 мм;
- Висота керма: 62 см;
- Ширина керма: 49 см;
- Тип кермової: інтегрована;
- Тип компресії: IHC;
- Вага: 3,5 кг;
- Максимальна вага до 100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Білий |
| Тип | Трюковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Кріплення кермової стійки на 4- болтовий хомут. Система компресії IHC. |
| Колеса | Полиуретан / Алюминий; Діаметр коліс 100 мм; Жорсткість коліс Hi-rebound 84A; Підшипники Авес 9 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Алюминий, Полиуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами |
| Розміри | Висота керма 80 см; Розмір деки (платформа) 33х10 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴


