
Самокат триколісний із батьківською ручкою та сидінням Scooter 5 в 1 Фіолетова квітка
1 204,88 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1954264907
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Самокат Scooter 5 в 1 Фіолетова квітка
Самокат 5 в 1 — прекрасно підходить навіть для найменших принцес! Міцний пластик з антиковзним покриттям, а також рама, виготовлена з алюмінію, зроблять прогулянки комфортними та безпечними. Максимальне навантаження самоката — 60 кг. Виготовлений у фіолетовому кольорі з неймовірно стильним квітковим дизайном.
Характеристики:
- Рама виготовлена з алюмінію;
- Алюмінієве регулювальне кермо;
- Колеса поліуретанові литі, під час катання світяться;
- Діаметр коліс: переднє — 12 см, заднє — 8,5 см;
- Подшипники: ABEC-7;
- Заднє ножне гальмо;
- Підходить для дітей віком від 2 років;
- Максимальне навантаження до 60 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Світні колеса, з батьківською ручкою, кошик, сидіння. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 85 мм; Заднє колесо широке; Подшипники ABEC-11 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою, З батьківською ручкою керування, З кошиком, із сидінням |
| Розміри | Висота керма 54-78 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204,88 ₴






