Самокати Scooter 5in1 Batterfly.
Scooter 5in1 з кошиком у формі сонечка з батьківською ручкою безумовний лідер продажів на ринку самокатів. Рама та корпус самоката виготовлені з легкого алюмінієвого сплаву, який максимально полегшує конструкцію, даючи змогу у такий спосіб дитині здійснювати різні маневри. Батьки вибирають його як подарунок своїм чадам через зручність у використанні, простоти та надійність. Конструкція дає змогу просто модифікувати самокат — біговел у звичайний самокат і назад. Самокат можна використовувати як самокат, біговел, каталку з батьківською ручкою, штовхалку. Цей дитячий транспорт має додаткове сидіння, яке можна встановити та катати найменших діточок. Передні світні колеса з поліуретану роблять прогулянку не тільки зручною, але й дуже ефектною у вечірню пору.
Характеристики:
- Рама виготовлена з алюмінію.
- Алюмінієве регульоване кермо.
- Колеса поліуретанові литі, під час катання світяться: переднє діаметром 12 см, заднє — 8,5 см, обладнані підшипниками ABEC-7.
- Заднє гальмо.
- Підходить для дітей віком від 2 років.
- Найбільша навантаження — 60 кг.
- Продається в індивідуальному пакованні.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Світні колеса, з батьківською ручкою, кошик, сидіння. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 85 мм; Заднє колесо широке; Подшипники ABEC-8 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою, З батьківською ручкою керування, З кошиком, із сидінням |
| Розміри | Висота керма 54-78 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 1 204,88 ₴








