Стильний самокат Scale Sports SS-30 з дисковим гальмом розроблений для підлітків і дорослих американської компанії Scale Sports.
Особенности самоката Scale Sports SS-30:
- Складана конструкція;
- Дзвінок на кермі.
- LED-ліхтарик (три режими підсвітки)
- Тримач для пляшки
- Ручне дискове гальмо виведене на заднє колесо;
- Ножні металеві гальма;
- Регульоване кермо на три положення;
- Гумові ручки;
- Амортизатор — передній і задній;
- Ніжка для паркування (підніжка);
- Нековзне покриття платформи;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
Технічні характеристики самоката Scale Sports SS-30 :
- Тип самоката: міський;
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих;
- Матеріал коліс: поліуретан;
- Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм;
- Висота керма регулюється в 3 положеннях: 81/89/97 см від ппатформи;
- Платформа: 46х13 см;
- Вес самоката: 4.6 кг;
- Матеріал рами: алюміній;
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 7+;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ручний дисковий і Ніжний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, дзвінок на кермі, LED-ліхтарик, тримач для пляшки, ремінь для перенесення. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор і затискач. |
| Колеса | Полиуретан PU; Діаметр коліс 200 мм; Подшипники ABEC-7 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З амортизатором, З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 82-97 см; Розмір деки (платформа) 33х12 см |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 373,65 ₴




