Стильний самокат Scooter Scale Sports SS-29 з ручним гальмом розроблений для підлітків і дорослих американської компанії Scale Sports.
Особливості самоката:
- Світні колеса;
- Складана конструкція;
- Дзвінок на кермі.
- LED-ліхтарик (три режими підсвітки)
- Ручне гальмо виведене на заднє колесо;
- Ножні металеві гальма;
- Регульоване кермо на три положення;
- Гумові ручки;
- Ніжка для паркування (підніжка);
- Нековзне покриття платформи;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ручне гальмо та Ніжний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, дзвінок на кермі, LED-ліхтарик, тримач для пляшки, ремінь для перенесення; Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор і затискач. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр коліс 180 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З амортизатором, З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 80-95 см; Розмір деки (платформа) 33х12 см |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 224,22 ₴



