Самокат Scale Sports SS-25 з дистичним гальмом, амортизатором, LED-ліхтариком, дзвінком + РЕМІНЬ для перенесення. Самокат дитячий двоколісний Scale Sport Pro USA — модель від американської компанії, заснованої в Нью-Джерсі, США. Самокат підходить для дітей від 7 років. Платформа, рама та кермо самоката виготовлені з легкого алюмінієвого сплаву. Регульоване кермо (до 100 см), має три рівні фіксації. Поліуретанові колеса легко та швидко крутяться, що забезпечує гарну керованість і швидкість самоката. Діаметр коліс 200 мм, жорсткість 82 А, підшипники ABEC-7. Платформа для ніг із нековзним покриттям. Максимальне навантаження на самокат 100 кг.
Особливості самоката Scale Sports SS-25:
- Складана конструкція;
- Дзвінок на кермі.
- LED-ліхтарик (три режими підсвітки)
- Тримач для пляшки
- Ручне дискове гальмо виведене на заднє колесо;
- Ножні металеві гальма;
- Регульоване кермо на три положення;
- Гумові ручки;
- Амортизатор — 2 (передний и задний);
- Ніжка для паркування (підніжка);
- Нековзне гумове покриття платформи;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
Технічні характеристики самоката Scale Sports SS-25 :
- Тип самоката: міський;
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих;
- Матеріал коліс: поліуретан;
- Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм;
- Висота регулюється в 3 положеннях: 86/93/100 см від платформи;
- Платформа: 47х13 см;
- Вага самоката: 5,5 кг;
- Матеріал рами: алюміній;
- Колір: синій;
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 7+;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ручний дисковий і Ніжний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, дзвінок на кермі, LED-ліхтарик, тримач для пляшки, ремінь для перенесення. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор і затискач. |
| Колеса | Діаметр коліс 200 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З амортизатором, З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 86-100 см; Розмір деки (платформа) 33х12 см |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 3 253,16 ₴






