Самокат Fire&Ice 5 в 1 Чорний із бортиком
Самокат "Batterfly" 5 в 1 — ідеально підійде навіть для найменших! Міцний пластик з антиковзним покриттям, а також рама, виготовлена з алюмінію, зроблять прогулянки комфортними та безпечними. Висота сидіння має три положення, може витримувати до 20 кг ваги. Максимальне навантаження самоката — 50 кг. Батьківська ручка може приймати 4 положення. Зроблений у чорному кольорі з неймовірно стильним дизайном.
Характеристики:
- Вікова група: для дітей від 1,5 до 4 років;
- Матеріал рами: алюміній;
- Матеріал платформи: міцний пластик з антиковзним покриттям;
- Гальмо: задній ножний;
- Довжина самоката 56 см, довжина платформи 26 см, ширина 13 см;
- Укомплектований сидінням, спинкою, захисним бортиком, кошиком, підставкою для ніжок, природною ручкою;
- Сидіння: довжина — 32 см, ширина — 14 см;
- Висота сидіння від підлоги: 3 положення (22 см, 25 см, 28 см);
- Параметри спинки: 17х19 см;
- Параметри кошика: довжина — 12 см, ширина — 6,5 см, глибин — 11 см;
- Підставка для ніжок: 8х9 см;
- Батьківська ручка в 4 положеннях: від 61 см від підлоги, 72 см, 76 см, 81 см максимум;
- Кермова стійка в 4 положеннях: від 48 см; 60 см; 65 см; до 70 см макс;
- Ширина керма: 26 см;
- Кількість коліс: 3 (2 спереду по 110 мм поліуретан зі світлодіодами й 1 ззаду 90 мм поліуретан без світлодіодів);
- Вага: 3 кг;
- Максимальна вага на сидіння до 20 кг;
- Максимальна вага до 50 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Самокат трансформер 5in1. Знімна кермова стійка. Блискучі колеса. Заднє широке колесо. Максимальне навантаження на сидіння 25 кг. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 85 мм; Заднє колесо широке; Подшипники ABEC-7 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою, З батьківською ручкою керування, З кошиком, із сидінням, З захисним бортиком |
| Розміри | Висота керма 60-73 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806,68 ₴







