-17%

Самокат Smart 5 в 1 з ручкою батьківський і сидінням блакитний
2 038,80 ₴
1 699 ₴
- В наявності
- Код: 1451904439
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат Smart 5в1 з ручкою батьківський і підніжкою
Ця модель самоката є багатофункціональним транспортним засобом, який розрахований на тривалий період використання. Ця модель самоката призначена для діток від 1 року до 8 років і має величезну кількість переваг. Спеціально для найменших самокат обладнаний підставкою для ніг на кермі, для повного контролю, самокат обладнаний батьківською ручкою. За потреби її можна відрегулювати за висотою, а також у міру зростання дитини її можна зняти.
Характеристики самоката Smart 5в1:
- Навантаження на платформу. до 60 кг
- Навантаження на сидіння. до 25 кг
- Розмір платформи 13 х 56 см
- Висота керма 54-78 см
- Батьківська ручка до 84 см
- Колеса передні 12 см, заднє 10 см
- Матеріал коліс Поліуретан
- Підсвічування коліс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Світні колеса, з батьківською ручкою, захисний бортик, кошик, сидіння. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 85 мм; Заднє колесо широке; Подшипники ABEC-9 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою, З батьківською ручкою керування, З кошиком, із сидінням, З захисним бортиком |
| Розміри | Висота керма 54-78 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴








