Scooter Smart 5в1 з ручкою батьківською і підніжкою
Ця модель самоката є багатофункціональним транспортним засобом, який розрахований на тривалий період використання. Ця модель самоката призначена для діток від 1 року до 8 років і має величезну кількість переваг. Спеціально для найменших самокат обладнаний підставкою для ніг на кермі, для повного контролю, самокат обладнаний батьківською ручкою. За потреби її можна відрегулювати за висотою, а також у міру зростання дитини її можна зняти.
Характеристики самоката Scooter Smart 5в1:
- Навантаження на платформу. до 60 кг
- Навантаження на сидіння. до 25 кг
- Розмір платформи 13 х 56 см
- Висота керма 54-78 см
- Батьківська ручка до 84 см
- Колеса передні 12 см, заднє 10 см
- Матеріал коліс Поліуретан
- Підсвічування коліс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Виробник | Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмо | Заднє ножне |
| Додаткові характеристики | батьківська ручка, підніжка |
| Колеса | Передні -120 мм, заднє - 100 м |
| Колір | М'ятний |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Розмір деки | 13 х 56 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Тип | триколісний самокат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 678 ₴





