Самокаты Scale Sports Smart стартового уровня подходят мальчикам и девочкам от трех лет.
Изготовляются из прочного пластика с антискользящим покрытием, 3-х колесное исполнение, что позволяет более безопасно использовать самокат ребенком.
Передние и задние колеса светятся. Обладает мягким и точным ходом.
Рулевая стойка регулируется по высоте.
Легкая система складывания.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг грам |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Колеса світяться, кошик, захисний бортик, сидіння і музика. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 110 мм, задніх 80 мм; Заднє колесо широке; Подшипники ABEC-9 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою |
| Розміри | Висота керма 61-79 см; Розмір деки (платформа) 30х14 см |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 556,52 ₴




