
Самокат 5 в 1 Baq Білий з Бортиком, Підсвіткою й Музикою
2 007,60 ₴
1 673 ₴
- В наявності
- Код: 45932606
Самокат 5 в 1 Baq з Бортиком, підсвіткою і музикою є багатофункціональним транспортним засобом, призначеним для тривалого використання. Ця модель самоката призначена для дітей від 10 місяців до 7 років і має величезну кількість переваг. Спеціально для найменших самокат обладнаний підставкою для ніг на кермі, батьківською ручкою та бортиками для безпеки малюка. За потреби всі деталі можна легко зняти.
Багатофункціональність 5 в 1: Цей дитячий самокат розроблений, щоб рости разом із вашим малюком. Зможете використовувати його в різних режимах, починаючи з перших кроків і до моменту, коли ваша дитина буде впевнено кататися на самокаті.
Вбудований захисний бортик: Він гарантує додаткову безпеку для маленьких дітей, запобігаючи випадковим падінням і забезпечуючи стійкість під час руху.
Легке керування подвійними колесами: Подвійні колеса спереду керуються за допомогою повороту батьківської ручки.
Музичний супровід: Вбудована музична система зробить кожну поїздку веселою та захопливою для вашої дитини.
Підсвічування платформи: Яскраві кольори та підсвічування платформи роблять поїздки в темну пору доби безпечними та цікавими.
Характеристики:
- Навантаження на платформу до 60 кг;
- Навантаження на сидіння до 25 кг;
- Сидіння регулюється за висотою;
- Довжина самоката: 60 см;
- Висота керма від землі: 61 см - 78 см;
- Батьківська ручка 59 см — 86 см;
- Розмір коліс: передні діаметр — 12 см, задні — 9 см;
- Матеріал коліс: PU Поліуретан;
- Музика та підсвітка працює від 3 батарейок ААА (до комплекту не входять)
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Додаткові характеристики | Самокат трансформер 5in1. Знімна кермова стійка. Світні колеса та підсвітка платформи. Заднє широке колесо. Максимальне навантаження на сидіння 25 кг. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 90 мм; Заднє колесо широке; Подшипники ABEC-7 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою, З батьківською ручкою керування, З кошиком, З сидінням, З музикою |
| Розміри | Висота керма 61-78 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 1 673 ₴
