
Пеніборд Penny Scale Світні колеса Синій
794,12 ₴
662 ₴
- В наявності
- Код: 542997571
Пеннібод світні колеса
Пенніборд — це стильна та зручна дошка для катання, яка дає змогу легко та швидко переміщатися міськими вулицями. Вона має гарний яскравий колір і світні колеса, що робить її не тільки практичною, але й естетично привабливою.
Дошка виготовлена з міцного пластику, який забезпечує надійність і довговічність виробу. Вона компактна та легка, що дає змогу легко зберігати та переносити її в будь-яке зручне для вас місце.
Колеса виготовлені з поліуретану, що забезпечує плавність катання та гарне зчеплення з дорогою. Крім того, світні колеса створюють додатковий ефект, який привертає увагу оточення і робить катання яскравішим і цікавішим.
Пенніборд — чудовий вибір для прихильників активного способу життя й тих, хто хоче отримати задоволення від катання в міському середовищі. Вона легко керується й дає змогу легко маневрувати навколо перешкод, а також є чудовим засобом для підтримки фізичної форми та гарного настрою.
Особливості
- посилений пластик в основі дошки — легкість і комфорт;
- антиковзне оброблення поверхні
- міцна алюмінієва підвіска;
- безшумні різнобарвні PU-колеса (поліуретан);
Характеристики:
- Дека
- розмір: 57 х 15 см;
- товщина 11 мм;
- колеса
- материал: полиуретан
- рівень жорсткості: 92 А
- Подшипники: ABEC-7;
- Межа навантаження: 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість коліс | 92А |
| Колір | Синій |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років |
| Дитячий вік | 5 років, 6 років 7 років 8 років 9 років 10 років 11 років 12 років |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Діаметр коліс, мм | 60 |
| Дитячий вік | 4-15 років |
| Довжина, см | 57 |
| Довжина, см | 57 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать | Хлопчик, дівчатко |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Підшипники | Abec 7 |
| Розмір деки | 57 х 15 см |
| Розмір коліс | 60х45 мм |
| Розмір деки | 57х15 см |
| Розмір коліс | 60х45 мм |
| Стать дитини | Хлопчик, дівчатко |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Класична із загином |
| Ширина, див | 15 |
- Ціна: 662 ₴
