
Пеніборд Penny Board Білий, Матові колеса
631 ₴
599 ₴
- В наявності
- Код: 1954412510
"Penny Board Білий, Матові колеса" — універсальна модель пенніборда для дорослих і дітей із вантажністю 80 кіло. Чудовий варіант для тих, хто боїться занадто яскравих кольорів і не хоче привертати до себе зайвої уваги з боку. Неймовірно стильне поєднання лаконічного, багатого чорного кольору та яскравих матових коліс прекрасно доповнить образ навіть найкомфортніших стилетіших. Тепер не тільки легковагі дівчата та хлопчики зможуть весело розсікати вулицями на неймовірно яскравих і маневрових скейтах, а і їхніх мами та тата. Чудова якість, легкість, зручність, яскраве забарвлення й недорога ціна — "Penny Board Білий, Матові колеса" стане найкращим другом для тих, хто давно мріяв про свободу, швидкість і свіжий вітрян.
Опис і переваги "Penny Board Білий, Матові колеса":
- виріб торгової марки "Penny Board";
- високоміцний пластик в основі деки — легкість і довговічність;
- компактний і місткий розмір дошки: 55 х 15 см, товщина 10 мм;
- підходить для дітей, підлітків і дорослих;
- візерунковий малюнок з антиковзним ефектом;
- міцна металева підвіска;
- добротні підшипники ABEC-7;
- PU-колеса з поліуретану — безшумність і маневровість;
- рівень жорсткості коліс — 94А;
- межа навантаження — 80 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість коліс | 90А |
| Колір | Білий |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Виробник | Penny |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 4 роки 5 років 6 років 7 років 8 років 9 років 10 років 11 років 12 років 13 років 14 років 15 років |
| Діаметр коліс | 58 мм |
| Діаметр коліс, мм | 58 |
| Дитячий вік | 4-15 років |
| Довжина, см | 55 |
| Довжина, см | 55 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Підшипники | Abec 7 |
| Розмір деки | 55х15 см |
| Розмір коліс | 58 х 45 мм |
| Розмір деки | 55 х 15 см |
| Розмір коліс | 58 х 45 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Класична із загином |
| Ширина, див | 15 |
- Ціна: 599 ₴
