Самокаты с рисунком Scooter 5in1
Характеристика:
-Рама изготовлена из алюминия и пластика.
-Алюминиевый регулирующий руль .
-Колеса полиуретан, при катании светятся: переднее диаметром 12 см, заднее - 8,5 см, оснащены подшипниками ABEC-7.
-Задний тормоз.
-Подходит для детей от 2 лет.
-Наибольшая нагрузка - 50 кг.
-Продается в упаковке.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Синій |
| Виробник | Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Висота керма | 54-78 см |
| Діаметр коліс | 120 мм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Особливості | колеса світяться, з батьківською ручкою, кошик, сидіння |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розмір платформи | 32х13 см |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножний задній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530,18 ₴




