Самокат Smart — самокат для дітей від 3 років преміум'якості. Передні та задні колеса світяться. Легка система складання. Має м'який і точний хід
- Рекомендований вік: від 3 років -Колеса з PU, що світяться
- Регульована висота керма 65-90 см
- Колеса: передні 130 мм, заднє 90 мм
- Система складання — Грузопідіймальність: до 75 кг
- Нейлонова платформа підвищеної міцності — 35 см
- Алюмінієве кермо -Високітковий підшипник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Висота керма | 60-74 см |
| Діаметр коліс | 120 мм |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Особливості | світні колеса |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розмір платформи | 32х13 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножний задній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082 ₴




