Самокат Smart - самокат для детей от 3 лет премиум качества. Передние и задние колеса светятся. Легкая система складывания. Обладает мягким и точным ходом.
-Рекомендованный возраст: от 3 лет
-Колеса из PU, светящиеся
-Регулируемая высота руля 65-90 см
-Колёса: передние 130 мм, заднее 90 мм
-Система складывания
-Грузоподъемность: до 75 кг
-Нейлоновая платформа повышенной прочности — 35 см
-Алюминиевый руль
-Высокоточный подшипник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 70 мм; Задні колеса — здвоєні |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою |
| Розміри | Висота керма від платформи 60-73 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴

