-17%

Дитячий самокат MAXI. Бірюзовий колір
992,40 ₴
827 ₴
- В наявності
- Код: 508020338
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат MAXI бірюзовий. Усі колеса під час катання світяться.
Характеристика:
-Рама виготовлена з алюмінію.
-Алюмінієве регулювальне кермо: від 60 до 75 см.
-Матеріал деки: посилений пластик
— витримує велику вагу.
-Колеса поліуретанові, під час катання світяться: переднє діаметром 12 см, заднє — 8,5 см, обладнані підшипниками ABEC-7 — Заднє гальмо.
-Підходить для дітей віком від 3 років.
-Найбільше навантаження — 55 кг.
-Продається в індивідуальному пакованні.
-Расветка: бірюзовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг грам |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Висота керма | 73-82 см |
| Діаметр коліс | 120 мм |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Особливості | світні колеса, знімна кермова стійка |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Розмір платформи | 32х13 см |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножний задній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴




