Самокати з малюнками MAXI. Jurassic park.
Всі колеса під час катання світяться!
Характеристика:
-Рама виготовлена з алюмінію.
-Алюмінієве регульоване кермо: від 60 до 85 см.
-Матеріал деки: посилений пластик
-Колеса поліуретанові, під час катання світяться: переднє діаметром 12 см, заднє — 8,5 см, обладнані підшипниками ABEC-7.
-Заднє гальмо.
-Підходить для дітей віком від 3 років.
-Найбільше навантаження — 60 кг.
-Продається в індивідуальному пакованні.
-Розквітка: Jurassic park.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг грам |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Знімна кермова стійка. Блискучі колеса. Задні здвоєні колеса. Максимальне навантаження на сидіння 25 кг. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 70 мм; Задні колеса — здвоєні |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою |
| Розміри | Висота керма від платформи 60-73 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 011,74 ₴




