Дитячий триколісний самокат Scale Scooter MAXI
Самокат Maxi — легкий у керуванні, маневровий, стійкий. Він дасть змогу дитині з радістю насолоджуватися швидкою їздою. Конструкція розроблена спеціально для дітей від 3-6 років і до 60 кг. Усі колеса під час катання світяться!
Характеристики:
- Вікова група: для дітей від 3 до 6 років.
- Матеріал рами: алюміній.
- Матеріал платформи: міцний пластик з антиковзним покриттям.
- Гальмо: ножний,задній.
- Длина самоката 55 см, довжина платформи 32 см, ширина 13 см.
- Кермова стійка: від 73 до 82 см, знімна.
- Кількість коліс: 4 (2 — спереду, і 2 поєднані ззаду).
- Навантаження макс. до 60 кг.
- Діаметр і матеріал коліс: передні — 120*30 мм, задні — 70*25 мм, полиуретан со светодиодами.
- Вес самоката: 2,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг грам |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Знімна кермова стійка. Блискучі колеса. Задні здвоєні колеса. Максимальне навантаження на сидіння 25 кг. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 70 мм; Задні колеса — здвоєні |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою |
| Розміри | Висота керма від платформи 60-73 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903,66 ₴

