
Двоколісний самокат складаний Scale Sports Scooter 460 Фіолетовий
1 520,40 ₴
1 267 ₴
- В наявності
- Код: 429114192
Двоколісний складаний самокат Scooter 460 для дітей
Стильний самокат Scooter 460 розроблений для підлітків і дорослих американської компанії Scale Sports. Основна функція таких моделей — пересування містом, тому виробники роблять усе, щоб підвищити рівень комфорту. У міських самокатів передбачені великі колеса, що дає змогу забезпечувати не тільки високу швидкість, але й можливість долати тріщини в асфальті, плитку та бордюри.
Двоколісний самокат на 20 см колесах — яскравий і зручний самокат, обладнаний м'якими поліуретановими колесами, ножним гальмом і можливістю регулювання керма за висотою (3 положення від 75 до 99 см). Стильний дизайн приверне увагу всіх навколо та сподобається Вашій дитині. Складаний двоколісний самокат 460 має міцну конструкцію, 2 колеса забезпечують максимальну маневровість. У самокаті регулюється ручка, що дає змогу кататися дітям старшого віку.
Особенности самоката Scooter 460:
- Підніжка для паркування
- Складана конструкція
- Ножні гальма
- Регульоване кермо на три положення
- Гумові ручки
- Нековзне покриття платформи
- Максимальне навантаження: 100 кг;
Характеристики самоката Scooter 460:
- Колеса: PU — м'які, не стучать
- Матеріал самоката: алюм+сталь
- Діаметр коліс — 20 см. Ширина колеса — 3 см
- Кермо регулюється в 3 положеннях: від 75 до 99 см
- Ширина керма — 32 см
- Діаметр ручок 4 см
- Розміри підкладки: довжина 46 см, ширина -11 см
- Висота від підлоги до підніжки — 12 см
- Ножні гальма
- Складана конструкція
- Розмір коробки: 78*26*12 см
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Самокат обладнаний бічною ніжкою для вертикального паркування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг грам |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор. |
| Колеса | Діаметр коліс 200 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 88-98 см. Розмір деки (платформи) 32х10 см. |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 1 267 ₴






