
Двоколісний самокат складаний Scale Sports Scooter 460 Зелений
1 520,40 ₴
1 267 ₴
- В наявності
- Код: 909184801
Стильний двоколісний самокат Scooter 460 зеленого кольору розроблений для підлітків і дорослих американської компанії Scale Sports. Основна функція таких моделей — пересування містом, тому виробники роблять усе, щоб підвищити рівень комфорту. У міських самокатів передбачені великі колеса, що дає змогу забезпечувати не тільки високу швидкість, але й можливість долати тріщини в асфальті, плитку та бордюри.
Двоколісний самокат на великих 20 см колесах — яскравий і зручний самокат, обладнаний м'якими поліуретановими колесами, ножним гальмом і можливістю регулювання керма за висотою (3 положення від 88 до 98 см). Стильний дизайн приверне увагу всіх навколо та сподобається Вашій дитині. Самокат має міцну конструкцію, 2 колеса забезпечують максимальну маневровість. У самокаті регулюється ручка, що дає змогу кататися дітям старшого віку.
Платформа самоката має внутрішні розміри завдовжки 32 см і завширшки 10 см, що забезпечує вдосталь місця для зручного поставлення ніг. Висота від підлоги до платформи становить 12 см. Такий кліренс дає змогу уникати зіткнень із нерівностями на дорозі.
Максимальне навантаження самоката становить 70 кг, що робить його придатним для використання як дітьми, так і дорослими. Бічна ніжка самоката забезпечує можливість вертикального паркування, що дає змогу зручно залишити самокат у вертикальному положенні без потреби підтримувати його.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг грам |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор. |
| Колеса | Діаметр коліс 200 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 88-98 см. Розмір деки (платформи) 32х10 см. |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 1 267 ₴




