-17%

Двоколісний самокат Scale Sports SS-22 AERO, з підсвіткою, складаною
1 808,40 ₴
1 507 ₴
- В наявності
- Код: SS-22 AERO
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоколісний самокат Scale Sports SS-22 AERO
Двоколісний самокат Scale Sports SS-22 AERO яскравий і зручний самокат, обладнаний м'якими поліуретановими колесами, ножним гальмом і можливістю регулювання керма за висотою (2 положення від 65 до 75 см). Стильний дизайн приверне увагу всіх навколо та сподобається Вашій дитині. Складаний двоколісний самокат SS-22 обладнаний підсвіткою коліс і деки.
Характеристики:
- Колеса: PU, м'які, не стучать
- матеріал спиць — пластик;
- Матеріал самоката: алюм+сталь
- Діаметр коліс — 110 мм.
- Кермо регулюється у 2 положеннях: від 65 до 75 см.
- Ручки на кермі прогумовані.
- Ширина керма — 35 см.
- Розміри підкладки: повна довжина 50 см, робоча довжина 29 см, ширина -11 см,
- Ножні гальма — пластик.
- Складана конструкція.
- Максимальне навантаження: 50 кг.
- Вік: 5+
У комплекті:
- самокат
- ліхтарик
- дзвінок
- батарейки для підсвічування деки
- ключі
- інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг грам |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, дзвінок на кермі, LED-ліхтарик. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор. |
| Колеса | Діаметр коліс 110 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою |
| Розміри | Висота керма 65-75 см. Розмір деки (платформи) 30х11 см. |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 507 ₴






