
Двоколісний самокат Scale Sports SS-17 Зелений
1 988,40 ₴
1 657 ₴
- В наявності
- Код: 1592133102
Двоколісний складаний самокат Scale Sports SS-17
Стильний самокат Scooter Scale Sports SS-17 з ручним гальмом розроблений для підлітків і дорослих американської компанії Scale Sports. Основна функція таких моделей — пересування містом, тому виробники роблять усе, щоб підвищити рівень комфорту. У міських самокатів передбачені великі колеса, що дає змогу забезпечувати не тільки високу швидкість, але й можливість долати тріщини в асфальті, плитку та бордюри. Наявність амортизаторів, покликана мінімізувати вібрації під час пересування різними типами дорожнього покриття, а постійно вдосконалювані системи складання — спростити переміщення самоката в публічних просторах і в громадському транспорті.
Самокат двоколісний на амортизаторах Scooter Scale Sports SS-17 розроблений для підлітків і дорослих американською компанією Scale Sports. Широкі колеса діаметром 200 мм забезпечать комфортне катання на самокаті, а нековзне покриття платформи повну безпеку під час прогулянок. Передній і задній амортизатори так само допоможуть зберегти баланс у разі потрапляння в ямки або на кочки. Дизайн виконаний у білому кольорі.
Особливості самоката Scooter Scale Sports SS-17:
- Складана конструкція
- Дзвінок на кермі
- Заднє ножне металеве гальмо
- Регульоване кермо
- Гумові ручки
- 1 амортизатора
- Ніжка для паркування (підніжка)
- Нековзне покриття платформи
- Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики самоката Scooter Scale Sports SS-17:
- Тип самоката: міський
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих
- Матеріал коліс: поліуретан
- Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 88х38х86-96 см
- Висота регулюється в 3 положеннях: 86/91/96 см
- Розмір робочої поверхні платформи: 30х11 см
- Вага самоката: 4,3 кг
- Розмір коробки: 98х13х30 см
- Матеріал рами: алюміній
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 7+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,3 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, дзвінок на кермі. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор. |
| Колеса | Діаметр коліс 200 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З амортизатором, З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 86-96 см. Розмір деки (платформи) 30х11 см. |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 1 657 ₴






