
Двоколісний самокат Scale Sports SS-15 Червоний
1 808,40 ₴
1 507 ₴
- В наявності
- Код: SS-15 Red
Двоколісний складаний самокат Scale Sports SS-15 для дітей
Стильний самокат Scale Sports SS-15 розроблений для підлітків і дорослих американської компанії Scale Sports. Основна функція таких моделей — пересування містом, тому виробники роблять усе, щоб підвищити рівень комфорту. У міських самокатів передбачені великі колеса з амортизацією, що дає змогу забезпечувати не тільки високу швидкість, але й можливість долати тріщини в асфальті, плитку та бордюри.
Самокат Scooter Scale Sports SS-15 з великими колесами, жовтогарячого кольору розроблений для підлітків і дорослих американською компанією Scale Sports. Завдяки великому діаметру колеса, ідеально підходить для комфортного та швидкого подолання великих відстаней.
Особенности самоката Scale Sports SS-15:
- Складана конструкція
- Ножні металеві гальма
- Регульоване кермо
- Гумові ручки
- 1 амортизатор
- Ніжка для паркування (підніжка)
- Нековзне покриття платформи
- Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики самоката Scale Sports SS-15:
- Тип самоката: міський
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих
- Матеріал коліс: поліуретан
- Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 93х38х91-105 см
- Висота регулюється в 3 положеннях: 91/98/105 см
- Платформа: 39х13,5/34 см
- Вес самоката: 4 кг
- Два забарвлення в коробці
- Розмір коробки: 81х34х14 см
- Матеріал рами: алюміній
- Колір: червоний
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 7+
- Виробництво США
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, тримач для пляшки. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор. |
| Колеса | Діаметр коліс 200 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З амортизатором, З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 91-105 см. Розмір деки (платформи) 34х13 см. |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 1 507 ₴








