Двоколісний самокат Scale Sports D-Max-9 з дисковим гальмом
Самокат Scale Sports D-Max-9 — модний і стильний міський самокат на амортизаторах, що витримує великі навантаження, з надійною та простою системою складання. Діаметр коліс становить 200 мм. Самокат обладнаний заднім ножним і переднім ручним гальмом, кермо виймається. Може витримувати до 115 кг. Дизайн виготовлений у білому кольорі з чорними деталями.Характеристики:
- Розмір (ДхШхВ): 92х16х95-105 см;
- Платформа: 16/34 см;
- Діаметр коліс: 200 мм;
- Виймається кермо;
- Ручне заднє гальмо;
- Ножні задні гальма;
- Гумові ручки (з міцним кріпленням);
- Передній і задній амортизатори;
- Ліхтарик і ремінь для перенесення;
- Тримач для пляшки;
- Максимальна вага до 115 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,4 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Колеса | 200 мм |
| Максимальне навантаження | 115 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Розміри | 92х34х95-105 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип гальма | Ручний дисковий, задній ножний |
| Гальма | задні гальма дисковий |
| наявність амортизаторів | Задний, передний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 749 ₴



