-17%

Penny Board "Pastel Series" Нежно-розовый цвет.
666 ₴
555 ₴
- В наявності
- Код: 1995072326
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание и преимущества Penny Board "Pastel Series":
- изделие торговой марки "Penny Board";
- усиленный пластик в основе доски - легкость и комфорт;
- компактный размер доски: 55 х 15 см, толщина 10 мм;
- антискользящая обработка поверхности (рисунок на фасаде);
- прочная алюминиевая подвеска;
- качественные подшипники ABEC-7;
- бесшумные разноцветные PU-колеса (полиуретан);
- уровень жесткости колес – 90 А;
- предел нагрузки - 80 кг;
- дизайн и цветовое оформление: нежно-розовый оттенок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість коліс | 90А |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Виробник | Penny |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 4 роки 5 років 6 років 7 років 8 років 9 років 10 років 11 років 12 років 13 років 14 років 15 років |
| Діаметр коліс | 58 мм |
| Діаметр коліс, мм | 58 |
| Дитячий вік | 4-15 років |
| Довжина, см | 55 |
| Довжина, см | 55 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Підшипники | Abec 7 |
| Розмір деки | 55х15 см |
| Розмір коліс | 58 х 45 мм |
| Розмір деки | 55 х 15 см |
| Розмір коліс | 58 х 45 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Класична із загином |
| Ширина, див | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴




