-17%

Пеніборд Penny Board Green, світні колеса
741,57 ₴
618 ₴
- В наявності
- Код: 657503613
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравий, стильний і недорогий Penny Board — найкращий вибір для сучасних дітей і підлітків. Ці легкі, зручні та маневрові скейти мають широку популярність серед дітей і дорослих у всьому світі
Опис і переваги:
- високоміцний пластик в основі деки — легкість і довговічність;
- компактний і місткий розмір дошки: 55 х 15 см, товщина 11 мм;
- підходить для дітей, підлітків і дорослих;
- візерунковий малюнок з антиковзним ефектом;
- кольорова міцна металева підвіска;
- модифікації підшипників ABEC-7;
- світні PU-колеса з поліуретану кольору — безшумність і маневровість;
- рівень жорсткості коліс — 90 А;
- межа навантаження — 80 кг;
- світні колеса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість коліс | 92А |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріал деки | Пластик |
| Виробник | Penny |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Антиковзна поверхня. Безшумні PU-колеса, що світяться. |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Розмір деки | 57х15 см |
| Розмір коліс | 60х45 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Класична із загином |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴
