Двоколісний складаний самокат Scale Sports SS-10 з ручним гальмом і ліхтариком обладнаний міцною алюмінієвою рамою, яка забезпечує виняткову міцність і легкість. Завдяки своїй складаній конструкції, цей самокат зручно зберігати та переносити, що робить його ідеальним вибором для подорожей або поїздок на громадському транспорті.
Важливою особливістю самоката є наявність ручного гальма, який дає змогу легко й безпечно зупинятися в будь-який момент. Це особливо корисно в умовах міської метушні, де потрібна миттєва реакція на дорожні ситуації.
Підвіска самоката забезпечує плавну поїздку навіть на нерівних дорогах, а його широкі колеса з гарним зчепленням гарантують стабільність і безпеку. Це особливо важливо під час маневрування міськими тротуарами або великою гравію.
Зручна й ергономічна кермова колонка самоката дає змогу легко керувати ним і забезпечує комфортну позицію рук під час поїздки. Регульована висота керма дає змогу адаптувати самокат до різних користувачів і забезпечує ідеальне положення для кожного.
Безпека користувача є пріоритетом під час створення самокатів Scale Sports. Він обладнаний надійною гальмівною системою, а також вбудованою підніжкою, яка забезпечує стійке паркування. Крім того, самокат обладнаний гумовими ручками, які запобігають ковзанню й забезпечують надійне захоплення під час поїздки.
Особливості самоката Scooter Scale Sports:
- Ручне гальмо виведене на заднє колесо
- Дзвінок на кермі
- LED-ліхтарик (три режими підсвітки)
- Ножні металеві гальма
- Регульоване кермо на три положення
- Тримач для пляшки
- Гумові ручки
- Амортизатор - (передний и задний)
- Ніжка для паркування (підніжка)
- Нековзне покриття платформи
- Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики самоката:
- Тип самоката: міський
- Матеріал коліс: поліуретан
- Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм
- Висота регулюється: 88 - 103 см
- Платформа: 46х13 см
- Вес самоката: 5.5 кг
- Матеріал рами: алюміній
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 10+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Розміри | Висота керма 88-103 см; Розмір деки (платформа) 46х13 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, дзвінок на кермі, LED-ліхтарик, тримач для пляшки. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор і затискач. |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ручне гальмо та Ніжний задній |
| Колеса | Полиуретан PU; Діаметр коліс 200 мм; Подшипники ABEC-7 |
- Ціна: 2 409,75 ₴








