Скейтборд деревянный премиум качества от мирового бренда Fish Skateboards.
Характеристики:
- Верхняя часть: наждачное покрытием чёрного цвета с надписью Fish .
- Размер дека: длина-79 см, ширина-20 см.
- Дека - 6 слоев клёна.
- Толщина доски 10,0 мм
- Форма деки: двойной концевой загиб (Double Kick)
- Тип доски: Concave (с внутренним изгибом)
- Подвеска: алюминиевый сплав.
- Подшипники: ABEC-7 Chrome
- Колеса: PU-полиуретан 95 А плотность, 52*35 мм
- Максимальная нагрузка - 90 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Жорсткість коліс | 95А |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 6 років 7 років 8 років 9 років 10 років 11 років 12 років 13 років 14 років 15 років 16 років |
| Діаметр коліс | 52 мм |
| Діаметр коліс, мм | 52 |
| Дитячий вік | 6-16 років |
| Довжина, см | 79 |
| Довжина, см | 79 |
| Колір | з малюнком |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 90 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 90 |
| Особливості матеріалу деки | Канадський клен |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Підшипники | Abec 7 |
| Розмір деки | 79 х 20 см |
| Розмір коліс | 52 х 35 мм |
| Розмір деки | 79 х 20 см |
| Розмір коліс | 52 х 35 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Класична із загином |
| Ширина, див | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315 ₴




