-17%

Скейтборд дерев'яний Fish Skateboard Finger з малюнком
1 244,40 ₴
1 037 ₴
- В наявності
- Код: 1736302984
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скейтборд дерев'яної преміум'якості від світового бренда Fish Skateboards.
Скейтборд — дошка, що складається з фанери, яка містить кілька шарів шпону, встановлена на колеса невеликого діаметра. Може використовуватися як транспортний засіб або як спортивний інструмент для виконання різних трюків. З ним ви можете подорожувати містом, уникаючи пробки, а також дивувати оточення запаморочливими трюками на спортплощах.
Характеристики:
- Розміри: 79х20 см;
- Дошка складається з 9 шарів канадського клена;
- Розміри коліс: 52х35 мм;
- Підшипники класу ABEC 7;
- Колеса: поліуретан, жорсткість коліс: 95А;
- Матова алюмінієва міцна підвіска;
- Жорсткість підвіски 92A — середня жорсткість;
- Максимальна вага — до 90 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Жорсткість коліс | 95А |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріал деки | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Материал деки Канадський клен. Міцна алюмінієва матова підвіска. Жовто блакитний рисунок. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Підшипники | Abec 7 |
| Розмір деки | 79 х 20 см |
| Розмір коліс | 52 х 35 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | подвійний кінцевий загин (Double Kick) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴





