Скейтборд із малюнком
Привабливий і елегантний зовнішній вигляд разом із чудовими технічними характеристиками вирізняють цю модель сучасного скейта. Основна частина дошки виготовлена з клена, колеса — поліуретанові з мінімальним рівнем шуму під час пересування.
Міцність конструкції та надійність збирання гарантують довговічність виробу, а ексклюзивний малюнок знизу дошки забезпечує його неповторний зовнішній вигляд.
Особливості:
- Натуральний клен в основі дошки — добротність і міцність;
- Дека - 7 шарів клена;
- Спеціальне наждачне покриття — стійкість і чудове зчеплення;
- Оригінальний малюнок знизу дошки.
Характеристики скейта:
- Тип дошки: Consave (з внутрішнім вигином)
- Форма деки: подвійний кінцевий загин (Double Kick)
- Верхня частина: наждачне покриття чорного кольору.
- Габарити дошки: 78 на 20 см;
- Товщина дошки 10,0 мм
- Підвіска: алюмінієвий сплав.
- Прокладка: 2,5 мм чорна.
- Колеса:
- материал: полиуретан
- розмір: 50 х 35 мм
- жорсткість 92A;
- Подшипники: ABEC-9 Chrome
- Граничне навантаження — 80 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 6 років 7 років 8 років 9 років 10 років 11 років 12 років 13 років 14 років 15 років 16 років |
| Діаметр коліс | 50 мм |
| Діаметр коліс, мм | 50 |
| Дитячий вік | 6-16 років |
| Довжина, см | 78 |
| Довжина, см | 78 |
| Колір | з малюнком |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Підшипники | Abec 9 |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Підшипники | Abec 9 |
| Розмір деки | 79 х 20 см |
| Розмір коліс | 52 х 35 мм |
| Розмір деки | 78 х 20 см |
| Розмір коліс | 50 х 35 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | подвійний кінцевий загин (Double Kick) |
| Ширина, див | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852,80 ₴

