Трюковий самокат Scale Sports Tornado Чорно-синій
Трюковий самокат Scale Sports Tornado — скутер у лінійки трюкових самокатів відомого американського бренда Scale Sports. Цей самокат збалансований, має строгий дизайн, а також має легку вагу та витримує навантаження до 80 кг. Модель ідеально підходить для виконання різної складності трюків. Кермо та дека виготовлені з алюмінієвого сплаву. Дизайн виготовлений у чорно-синьому кольорі.
Особливості:
- Дека, гарнітура, кермо, все чудово підготовлене для найскладніших фристайл трюків у скейт-парку або на вулицях;
- Кермо: матеріал — алюмінієвий сплав, 4- болтовий затискач; висота керма — до 80 см;
- Дека: матеріал — алюмінієвий сплав, довжина деки — 49 см;
- Колеса 100 мм, Hi-Rebound 82A.
Характеристики:
- Матеріал деки: алюміній 6061 T6;
- Жорсткість коліс: 82А;
- Діаметр коліс: 100 мм;
- Підшипник: ABEC-9;
- Кермовий хомут: чотириболтовий;
- Габарити деки: 49х10 см;
- Матеріал керма: алюміній 6061 Т6;
- Гальмо: ножний задній Flex Fender;
- Осердя коліс: міцний спец. пластик;
- Загальна висота: до 84 см;
- Ширина керма: 49 см;
- Вага: 3,5 кг;
- Максимальна вага — до 80 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Кріплення кермової стійки на 4- болтовий хомут |
| Колеса | Полиуретан; Діаметр коліс 100 мм; Жорсткість коліс Hi-rebound 82A; Підшипники Авес 9 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами |
| Розміри | Висота керма 80 см; Розмір деки (платформа) 33х10 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445,85 ₴




