Самокат трюковий Scale Sports Phantom із системою HIC
Найтоповіший скутер у лінійці трюкових самокатів — Scale Sports Phantom із системою HIC. Особливості цього самоката містять діаметр коліс 110 мм, строгий дизайн і легку вагу завдяки алюмінієвому сплаву, а також широку деку 11 см і Т-подібне класичне кермо.
HIC-система являє собою компресію для трюкових самокатів, що забезпечує легкість і надійність. Вона містить вилку, проставку, болт, хомут і "якір" для утримання компресії.
- Дека, гарнітура, кермо підготовлені для складних трюків
- Колеса та грипси готові до високого навантаження
- Кермо: алюмінієвий сплав, висота 84 см
- Дека: алюмінієвий сплав, довжина 51 см
- Колеса 110 мм, алюмінієвий сплав
Scale Sports — американський бренд, лідер продажів на Amazon у сфері спортивних товарів. Бренд пропонує трюкові самокати високого рівня із сучасним дизайном і надійними технологіями, що відповідають міжнародним стандартам безпеки та якості.
Характеристики:
- Тип товару: самокат трюковий
- Рівень майстерності: середній і профі
- Бренд: Scale Sports
- Вік: 7+
- Матеріал деки: алюміній 6061 T6
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Підшипник: Abec 9
- Жорсткість коліс: 84А
- Діаметр коліс: 110 мм
- Кермовий хомут: чотириболтовий
- Габарити деки: 51х11 см
- Матеріал керма: алюміній 6061 Т6
- Гальмівна система: Flex Fender
- Загальна висота: 84 см
- Серцевик коліс: алюміній, спиці
- Висота керма від платформи: 74 см
- Ширина керма: 51 см
- Тип кермової компресії: HIC
- Вага: 4,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Синій |
| Тип | Трюковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,5 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Кріплення кермової стійки на 4- болтовий хомут. Система компресії HIC. |
| Колеса | Полиуретан; Діаметр коліс 110 мм; Жорсткість коліс Hi-rebound 84A; Підшипники Авес 9 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Алюминий, Полиуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами |
| Розміри | Висота керма 84 см; Розмір деки (платформа) 36х11 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
- Ціна: 3 390,99 ₴




