Самокат трюковий Scale Sports Deluxe Leopard Hic 110 mm синій
Самокат трюковий Scale Sports Leopard найбільш топовий скутер у лінійки трюкових самокатів. Особливість цього самоката наявність коліс із діаметром 110 мм, строгий дизайн і легка вага, тому що, повністю виготовлений з алюмінієвого сплаву, широка дека 12 см і Т-подібне класичне кермо!
Hic-система — це компресія трюкових самокатів: ця система компресії найправильніша через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується завдяки болту, вкрученому у "якор" у вилці.
Особености:
- Дека, гарнітура, кермо, все чудово підготовлене для найскладніших фристайл трюків у скейт-парку або на вулицях;
- Колеса та грипси готові до найбільшого навантаження для професійних перегонників;
- Кермо: матеріал — алюмінієвий сплав, 4- болтовий затискач; максимальна висота керма — 80 см;
- Дека: матеріал — алюмінієвий сплав; загальна довжина деки — 53 см;
- Колеса 110 мм внутрішнього сплаву дисків 100% алюміній.
Характеристики:
- Матеріал деки: алюміній 6061 T6;
- Підщипник: ABEC-9;
- Жорсткість коліс: 84А;
- Діаметр коліс: 110 мм;
- Кермовий хомут: чотириболтовий;
- Габарити деки: 53х12 см;
- Матеріал керма: алюміній 6061 Т6;
- Гальмівна система: Flex Fender;
- Загальна висота: 80 см;
- Серцевик коліс: алюміній, спиці;
- Висота керма від платформи: 73 см;
- Ширина керма: 53 см;
- Тип кермової компресії: Hic;
- Вага: 3,5 кг;
- Максимальна вага до 100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Синій |
| Тип | Трюковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Кріплення кермової стійки на 4- болтовий хомут. Система компресії HIC. |
| Колеса | Полиуретан / Алюминий; Діаметр коліс 110 мм; Жорсткість коліс Hi-rebound 84A; Підшипники Авес 9 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Алюминий, Полиуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами |
| Розміри | Висота керма 80 см; Розмір деки (платформа) 39х12 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 409,75 ₴





