Дитячий Scooter 5 в 1 з батьківською ручкою та сидінням є багатофункціональним транспортним засобом, призначеним для тривалого використання. Ця модель самоката призначена для діток від 1 року до 8 років і має величезну кількість переваг.
У віці від 3 років самокат можна застосовувати як велобіг, знявши батьківську ручку та бортики, а потім як звичайний триколісний самокат, знявши сидіння.
Великі поліуретанові колеса під час катання світяться.
Кермова стійка регулюється по висоті.
Спеціально для найменших самокат обладнаний підставкою для ніг на кермі. Для повного контролю самокат обладнаний батьківською ручкою, яку за потреби можна відрегулювати за висотою, а також у міру зростання дитини її можна зняти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Синій |
| Виробник | Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Самокат трансформер 5in1. Знімна кермова стійка. Блискучі колеса. Заднє широке колесо. Максимальне навантаження на сидіння 25 кг. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 85 мм; Заднє колесо широке; Подшипники ABEC-7 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою, З батьківською ручкою керування, З кошиком, із сидінням |
| Розміри | Висота керма від платформи 60-73 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385,61 ₴




