Самокат дитячий складаний з амортизатором Scale Sports SS-14 з дзвінком, ліхтариком і ремінцем від американської фірми Scale Sports найкращий транспорт для прогулянок на свіжому повітрі. Стильний дизайн приверне увагу всіх навколо та сподобається Вашій дитині. Рама моделі виготовлена з легкого сплаву алюмінію. Вона гарантує абсолютну безпеку малюка та маневровість під час руху. Невелика вага самоката дасть змогу малюкові самостійно переносити свій скутер. Колеса зі зносостійкого поліуретану мають гарну прохідність і гарантують м'якість ходу навіть поганою дорогою. У разі потреби самокат легко складається до компактних розмірів. Його зручно зберігати та транспортувати в машині або громадському транспорті. Для перенесення передбачений фірмовий ремінь.
Особенности самоката Scale Sports SS-23:
- Складана конструкція;
- Дзвінок на кермі.
- LED-ліхтарик (три режими підсвітки)
- Тримач для пляшки
- Ручне дискове гальмо виведене на заднє колесо;
- Ножні металеві гальма;
- Регульоване кермо на три положення;
- Гумові ручки;
- Амортизатор — 1 (передній);
- Ніжка для паркування (підніжка);
- Нековзне покриття платформи
- Максимальне навантаження: 100 кг;
Технічні характеристики самоката Scale Sports SS-23:
Тип самоката: міський;
Кількість шт., тип коліс: 2 литих;
Матеріал коліс: поліуретан;
Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм;
Висота регулюється в 3 положеннях: 88/95/102 см від платформи;
Платформа: 58х12 см;
Вес самоката: 4.6 кг;
Матеріал рами: алюміній;
Колір: сірий;
Вікова група: для підлітків і дорослих, 7+;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Висота керма | 88-102 см |
| Діаметр коліс | 200 мм |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Особливості | амортизатор, дзвінок на кермі, LED-ліхтарик, тримач для пляшки, підніжка, ремінь для перенесення |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розмір платформи | 33х12 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ручний дисковий і Ніжний задній |
- Ціна: 3 279,81 ₴





