Самокат дитячий складаний із підсвіткою коліс Scale Sports SS-13 і ручним гальмом від американської фірми Scale Sports — найкращий транспорт для прогулянок на свіжому повітрі. Стильний дизайн приверне увагу всіх навколо та сподобається Вашій дитині. Рама моделі виготовлена з легкого сплаву алюмінію. Вона гарантує абсолютну безпеку малюка та маневровість під час руху. Невелика вага самоката дасть змогу малюкові самостійно переносити свій скутер. Колеса зі зносостійкого поліуретану мають гарну прохідність і гарантують м'якість ходу навіть поганою дорогою. У разі потреби самокат легко складається до компактних розмірів. Його зручно зберігати та транспортувати в машині або громадському транспорті. Для перенесення передбачений фірмовий ремінь.
Особливістю цього самоката є:
- LED-підсвітка коліс;
- Ручне гальмо виведене на заднє колесо;
- Дзвінок на кермі;
- LED-ліхтарик (три режими підсвічування);
- Регульоване кермо на три положення;
- Гумові ручки;
- Нековзне покриття платформи;
- Тримач для пляшки;
- Ножні металеві гальма;
- Невелика вага;
- Складана конструкція.
- Самокат виготовлений за найкращими надійними технологіями згідно з усіма прийнятими нормами безпеки та якості!
Характеристики Scale Sports SS-13:
- Тип: самокат міський
- Колеса: PU - МЯГКИЕ, НЕ СТУЧАТ!
- Матеріал рами: алюміній;
- Діаметр коліс (переднього та заднього) — 120 мм.
- Кермо регулюється в 3 положеннях (від підлоги): 68/73/78 см;
- Ручки на кермі прогумовані.
- Платформа: 45х10 см;
- Ручне гальмо виведене на заднє колесо;
- Ножні металеві гальма;
- Складана конструкція.
- Максимальне навантаження: 50 кг.
- Вік: 3+
- Вага: 2,5 кг;
У комплекті: самокат, ліхтарик, дзвінок, ремінець, ключі, інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,5 кг грам |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років |
| Гальмо | Ручне гальмо та Ніжний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, дзвінок на кермі, LED-ліхтарик, тримач для пляшки. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр коліс 120 мм; Подшипники ABEC-7 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 68-78 см; Розмір деки (платформа) 45х10 см |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 1 506,09 ₴





