Дитячий двоколісний самокат Scale Sports SS-12, біло-рожевий, зі складаною конструкцією та ручним дисковим гальмом
Під час розроблення моделі самоката Scale Sports SS-12 особлива увага була приділена міцності конструкції, а також зручному транспортуванню, для чого використовувалися легкі та міцні матеріали та розроблена складана конструкція, що дає змогу легко транспортувати та компактно зберігати самокат.
Для довгострокового використання самоката використовувалися міцні матеріали та кріплення. Цей міський самокат ідеально підходить для прогулянок містом та катання в парках, укомплектований амортизатор пом'якшуватиме нерівності дороги. А LED-ліхтарик і дзвіночок забезпечать безпечне пересування у людних місцях, навіть у темну пору доби.
Окремою перевагою самоката Scale Sports SS-12 є легка вага — 4,5 кг і складана конструкція. Що дає змогу навіть дитині легко переносити самокат без допомоги батьків, компактно зберігати його у квартирі або помістити в багажнику автомобіля.
Що б можна було купити самокат для дітей із різним віком, кермо має регульовану висоту, що дає змогу регулювати під зріст дитини. На кермових ручках є гумові накладки, щоб не зісковзували руки. Також на кермі розміщене ручне гальмо, який з'єднаний із дисковим гальмом на задньому колесі.
Самокат витримує вага дитини до 100 кг, що дає змогу кататися на ньому дітям від 6 років.
Рекомендуємо для безпеки дитини придбати додатково захисний набір — наколінники, шолом і налокітники.
Scale Sports SS-12 — чудовий міський самокат із лінійки дитячих самокатів відомого американського бренда Scale Sports. Цей самокат збалансований, має строгий дизайн, а також легкий вигляд.
Особливості двоколісного самоката Scale Sports SS-12:
- Складана конструкція
- Дзвінок на кермі
- LED-ліхтарик (три режими підсвітки)
- Тримач для пляшки
- Ручне дискове гальмо виведене на заднє колесо
- Ножні металеві гальма
- Регульоване кермо на три положення
- Гумові ручки
- Амортизатор -1 (передній)
- Ніжка для паркування (підніжка)
- Нековзне покриття платформи
- Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики дитячого самоката Scale Sports SS-12:
- Тип самоката: міський
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих
- Матеріал коліс: поліуретан
- Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм
- Габаритний розмір (ДхШ): 88х11
- Висота регулюється в 3 положеннях: 76/82/88 см від платформи
- Платформа: 52х11 см
- Вес самоката: 4.5 кг
- Матеріал рами: алюміній
- Колір: біло-рожевий
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 6+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean | 110004854247 |
| Вага | 4,5 кг грам |
| Вага в упаковці, кг | 5.4 |
| Висота в упаковці (см) | 31 |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ручний дисковий і Ніжний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Глибина в упаковці (см) | 12.5 |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, дзвінок на кермі, LED-ліхтарик, тримач для пляшки. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор і затискач. |
| Колеса | Діаметр коліс 200 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З амортизатором, З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 76-88 см; Розмір деки (платформа) 52х11 см |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
| Ширина в пакованні (см) | 80 |
- Ціна: 3 252,02 ₴




