Scooter Smart 5в1 с ручкой родительской, подножкой и защитным бортиком (от 1 года светящиеся большие колеса) является многофункциональным транспортным средством, расчитанным на длительный период использования. Данная модель самоката предназначена для деток от 1 года до 8 лет, и имеет огромное количество преимуществ.
Специально для самых маленьких, самокат оснащен подставкой для ног на руле, для полного контроля, самокат оснащен родительской ручкой. При необходимости, её можно отрегулировать по высоте, а также по мере роста ребенка ее возможно снять.
Нагрузка на платформу. до 60 кг
Нагрузка на сиденье. до 25 кг
Размер платформы 13 х 56 см
Высота руля 54-78 см
Родительская ручка до 84 см
Колеса передние 12 см, заднее 10 см
Материал колес Полиуретан
Подсветка колес.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Світні колеса, з батьківською ручкою, захисний бортик, кошик, сидіння. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 85 мм; Заднє колесо широке; Подшипники ABEC-8 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою, З батьківською ручкою керування, З кошиком, із сидінням, З захисним бортиком |
| Розміри | Висота керма 54-78 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 1 750 ₴




