Самокати з малюнком Scooter 5in1 з бортиком і батьківською ручкою керування.
Характеристика:
- Рама виготовлена з алюмінію та пластику.
- Алюмінієве регульоване кермо.
- Колеса поліуретан, під час катання світяться: переднє діаметром 12 см, заднє — 8,5 см, обладнані підшипниками ABEC-7.
- Заднє гальмо.
- Підходить для дітей віком від 2 років.
- Найбільша навантаження — 50 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Додаткові характеристики | Самокат трансформер 5in1. Знімна кермова стійка. Блискучі колеса. Заднє широке колесо. Максимальне навантаження на сидіння 25 кг. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 85 мм; Заднє колесо широке; Подшипники ABEC-7 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою, З батьківською ручкою керування, З кошиком, із сидінням |
| Розміри | Висота керма 54-78 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385,61 ₴




