-17%

Пенніборд Nickel 27" Червоний, світні колеса
1 020,63 ₴
851 ₴
- В наявності
- Код: 39956868
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одна з найміцніших і найшвидших моделей пенні, на якій з легкістю може розміститися навіть чоловік із великою вагою та розміром ноги.
У цій моделі поєднаний класичний дизайн і підвищені характеристики: довжина деки 70 см. Вам гарантовано стійке положення й повна впевненість у собі. Пенніборд Nickel 27" стане чудовим снарядом для чудових міських "покатушок". Підходить як дорослим, так і підліткам.
Опис і переваги Пенніборда "Nickel 27":
- Блискучі колеса: торгова марка "Nickel";
- міцний пластик в основі дошки — добротність і легкість;
- антиковзна поверхня — стійкість, безпека та чудове зчеплення;
- оптимальні габарити: 70 на 19 см;
- міцна металева підвіска;
- надійні підшипники ABEC-7 — добре витримують навантаження;
- PU-колеса з поліуретану — функція світіння;
- попереднє навантаження — 90 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість коліс | 92А |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Антиковзна поверхня. Безшумні PU-колеса, що світяться. Посилений пластик в основі дошки. |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Розмір деки | 70х19 см |
| Розмір коліс | 60х45 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Класична із загином |
Інформація для замовлення
- Ціна: 851 ₴
