-17%

Пенні Борд Fish Дерев'яний із матовими колесами, Чорний
1 214,09 ₴
1 012 ₴
- В наявності
- Код: 1848681795
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Penny Board "Fish Skateboards" со светящимися колесами
Скейтборд — дошка, що складається з фанери, яка містить кілька шарів шпону, встановлена на колеса невеликого діаметра. Може використовуватися як транспортний засіб або як спортивний інструмент для виконання різних трюків. З ним ви можете подорожувати містом, уникаючи пробки, а також дивувати оточення запаморочливими трюками на спортплощах. А світні колеса додадуть багато позитивних емоцій.
Харктеристики:
- канадський клен в основі деки — міцність і довговічність;
- компактний і місткий розмір дошки: 56х15 см,
- чорне наждачне покриття;
- міцна металева підвіска;
- підшипники ABEC-7;
- PU-колеса з поліуретану — безшумність і маневровість;
- рівень жорсткості коліс — 78 А;
- межа навантаження — 80 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Жорсткість коліс | 78А |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріал деки | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 16 років |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Безшумні PU-колеса, що світяться. Дека виготовлена з канадського клена. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Розмір деки | 56х15 см |
| Розмір коліс | 60х45 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Класична із загином |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴



