-17%

Лонгборд Freeriding Original "Fish" Skull
1 748,40 ₴
1 457 ₴
- В наявності
- Код: 851005667
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний лонгборд преміум'якості від світового бренда "Fish" — справжній подарунок для кожного райдера. Це швидкісна модель, тому на дошку поставлені поліуретанові колеса високої жорсткості, які не підведуть під час спуску. Сама дошка зроблена з 8 шарів канадського клена та ретельно відшліфована, дека зверху покрита фірмовим наждаком із принтом Fish, а зворотний бік прикрашений яскравим оригінальним малюнком.
Дошка велика та досить важка, тому виробник рекомендує починати використання дошки з 10 років.
Характеристики Freeriding Original "Fish":
- Колеса: поліуретан PU, розмір 70 х 65 мм, жорсткість 92A;
- Тип: Лонгборд Фрирайд;
- Вікова група: від 10 років;
- Матеріал деки: Канадський клен;
- Розмір деки: 102 х 22 см;
- Підшипник: АВЕС-7;
- Макс. навантаження: 100 кг;
- Підвіска: Алюміній;
- Колір скейта: Верхня частина чорна — наждачне покриття, нижня частина — цілісний малюнок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріал деки | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Тип Лонгборд Фрирайд. Материал деки Канадський клен. Міцна алюмінієва підвіска. Верхня частина — наждачне покриття, нижня частина — цілісний малюнок. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Підшипники | Abec 7 |
| Розмір деки | 102 х 22 см |
| Розмір коліс | 70 x 65 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Класична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 457 ₴



