
Дитячий триколісний самокат Smart 5 в 1 з ручкою батьківський, сидінням і захисним бортиком, м'ятний
1 945,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: 738354475
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий триколісний самокат Smart 5в1 з батьківською ручкою та захисним бортиком
Ця модель — це багатофункціональний транспортний засіб, який використовується впродовж тривалого часу. Ця модель самоката призначена для дітей від 1 до 6 років і має величезну кількість переваг. Спеціально для найменших самокат обладнаний підставкою для ніг на кермі, Для повного контролю обладнаний захисним бортиком і батьківською ручкою. Ручку, якщо необхідно, можна відрегулювати за висотою, а також, коли дитина росте, можна зняти. У віці від 3 років самокат можна застосовувати як велобіг, знявши батьківську ручку та бортики, а потім як звичайний триколісний самокат, знявши сидіння. Перевагою цієї моделі самоката є передні широкі світні смарт-колеса. Вони забезпечують додаткову стійкість під час катання.
Характеристики самоката Smart 5в1:
- Навантаження на платформу: до 60 кг.
- Навантаження на сидіння: до 25 кг.
- Колір: м'ятний
- Розмір платформи: 13 x 56 см
- Висота керма: 54-78 см
- Батьківська ручка: до 84 см
- Колеса передні — 12 см, заднє — 10 см
- Матеріал коліс Поліуретан
- Підсвічування коліс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг грам |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Світні колеса, кошик, захисний бортик, сидіння. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 70 мм; Задні колеса — здвоєні |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою, З батьківською ручкою керування, З кошиком, із сидінням, З захисним бортиком |
| Розміри | Висота керма 54-78 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 945,65 ₴






