Самокат Smart - самокат для детей от 3 лет премиум качества. Передние и задние колеса светятся. Легкая система складывания. Обладает мягким и точным ходом.
-Рекомендованный возраст: от 3 лет -Колеса из PU, светящиеся
-Регулируемая высота руля 65-90 см
-Колёса: передние 130 мм, заднее 90 мм
-Система складывания
-Грузоподъемность: до 75 кг
-Нейлоновая платформа повышенной прочности — 35 см
-Алюминиевый руль
-Высокоточный подшипник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Дитячий вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Додаткові характеристики | Блискучі колеса |
| Колеса | PU, передні 120 мм, Задній 70 мм |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Розміри | Висота керма мін/макс, см — 56/74, Розмір деки ДхШ, см — 32Х13, Діаметр передніх коліс, мм — 120, Діаметр заднього колеса, мм — 70 |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Задній ножний гальмо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082 ₴




