
Детский самокат MAXI Scooter Disney Супер Герои Marvel Avengers с наклоном руля и складной ручкой
782 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1467854049
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Представляем вашему вниманию новинку на рынке Самокатов модель Maxi Scooter Disney Супер герои Marvel Avengers c мягкими полиуритановыми колесами
Все колеса светятся
Диаметр колеса: 12 см - переднее, 8 см - задние
Ширина колеса: переднего - 3 см, задних - 4,5 см
Сзади установлено 2 колеса рядом, что дает еще большую устойчивость
Материал колес: полиуретан- мягкие, бесшумные, быстрые и прочные
Подшипники: скоростные ABEC-7
Материал деки: усиленный пластик- этот материал выдерживает большой вес
Размер платформы: 33 х 14 см
Регулируемая высота руля от платформы: от 60 до 83 см
Грузоподъемность: до 60 кг
Руль: складной прорезиненый с наклоном
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг грам |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Знімна кермова стійка. Блискучі колеса. Задні здвоєні колеса. Максимальне навантаження на сидіння 25 кг. |
| Колеса | Полиуретан со светодиодами; Діаметр передніх коліс 120 мм, задніх 70 мм; Задні колеса — здвоєні |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, З регулюванням висоти, З підсвіткою |
| Розміри | Висота керма від платформи 60-73 см; Розмір деки (платформа) 32х13 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782 ₴


